Rebozo lakatu masāža praktiskais seminārs

Piektdiena, 18. Augusts 2017 13:00 līdz Svētdiena, 20. Augusts 2017 18:00
Jaunpalejas, Kauguru pagasts, Beverīnas novads

Rebozo lakatu masāžas praktiskais seminārs 18.-20. augustā Ģimenes Šūpuļa mājvietā „Jaunpalejas” kopā ar dūlu un rebozo pasniedzēju no Nīderlandes Mirjam de Keijzer, kas ir arī viena no grāmatas „The Rebozo Technique Unfolded” („Rebozo metodes izklāsts”) autorēm.

Apgūsim rebozo masāžas pamatiemaņas, kas noderīgas ikvienam cilvēkam jebkurā dzīves posmā, lai atbrīvotos no fiziska un garīga sasprindzinājuma un tā radītajām veselības problēmām.

Otrajā semināra dienā vairāk pievērsīsimies tieši grūtniecības un dzemdību laikā izmantojamām tehnikām, tādēļ uz semināru īpaši mīļi aicinātas topošās un praktizējošās dūlas un vecmātes, taču izmantotie paņēmieni būs patīkami un noderīgi ikvienam cilvēkam, uzlabojot iegurņa kustīgumu un enerģijas plūsmu ķermenī.

Trešajā dienā – rebozo aizvēršanas rituāls, kas iezīmē kāda posma noslēgumu un jauna posma sākumu. Visbiežāk to izmanto kā pēcdzemdību rituāla sastāvdaļu, lai palīdzētu sievietei atjaunot kontaktu pašai ar sevi un savu ķermeni, bet to iespējams veikt arī noslēdzot citus svarīgus vai mazāk svarīgus posmus savā dzīvē, kā arī vienkārši ar mērķi labāk sajust savu centru, savu iekšējo kodolu un savu ķermeni.

Svarīgi! Pieredzējušākām dūlām un vecmātēm, kas jau apguvušas rebozo lakatu masāžu un pielieto to savā darbā, būs iespēja papildināt savas prasmes un iemaņas, lai pašas kļūtu par rebozo masāžas pasniedzējām (rebozotrainer) un palīdzētu to apgūt citiem. Par šādu vēlmi, lūdzu, informējiet iepriekš.

Rebozo lakatu masāžu varat apgūt arī kopā ar savu partneri – dzīvesbiedru, kādu no vecākiem, pieaugušo bērnu, citu ģimenes locekli vai draugu, lai turpinātu viens otru šādi lutināt arī ikdienā.

Ēdināšana: gardas un veselīgas veģetārās maltītes (šķiet, mūsu pavārītei ir kāda slepena garšviela, kas ļauj izcelt katra viņas gatavotā ēdiena īpašo garšu)

Nakšņošana: Ģimenes šūpuļa mājvietā „Jaunpalejas”.

Dalības maksa par trim semināra dienām – EUR 120 no personas (ietverta ēdināšana un nakšņošana).

Papildinformācija un pieteikšanās, rakstot ilze.kudulina(at)gmail.com vai zvanot 26482060. „Jaunpaleju” atrašanās vietas apraksts http://www.gimenes-supulis.lv/kontakti/ka-mus-atrast

P.S. Lai uzzinātu vairāk par rebozo masāžu, ieskaties www.rebozo.mozello.lv!

Vispusīga atpūta ķermenim, prātam un garam vietā, kur mājo dzīvība.

Event contact person

Pasākuma vieta

Back to Top