Koncertā saņemts ziedojums 1 jaunās māmiņas uzturēšanai

May 10, 2017

Aizvadītajā svētdienā izskanēja ceturtais labas gribas koncerts "Dziesmas Dzīvībai" un ar tā klausītāju ziedojumu tiks nodrošināta 1 jaunās māmiņas uzturēšanās Patvēruma mājā 5 nedēļu garumā.


Kora izpildījumā ar Džeimsa Makmillana skaņdarba "Bērna lūgšana" pirmajiem akordiem tas ieskanējās, atverot klausītāju sirdis dvēseliskam baudījumam, ko tikai nākamie - Borisa Rezņika "Šūpuļdziesma", U2 grupas "With or Without You" Kaspara Zemīša izpildījumā, paspilgtināja vēl vairāk. Visbeidzot kulminācijā izskanot Kaspara Zemīša muzikālai sajūtai par dievkalpojumu - "Mesa" ģitārai un korim, koncerts noslēdzās ar pacilātiem un ilgiem aplausiem kā pateicība no tā klausītājiem.


Pateicību sakām arī mēs, Ģimenes Šūpulis. Visu pirms Martai un Jānim Ozoliem un Garkalnes novada jauktajam korim Pa Saulei, mūziķim Kasparam Zemītim, kuri ar savu sniegtu koncertu izvēlējušies atbalstīt Patvēruma mājas iemītnieces, Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzei. Par gardumiem uz sadraudzības kafejnīcas galda paldies - Ilzei Kuduliņai, Rudītei Brūverei, Annai Prāmniecei, Zanei Kļaviņai, Agritai Otomerei, Līgai Ivānei.


Un visbeidzot pateicamies katram koncerta apmeklētājam, kurš iesaistījies mūsu projektā, kļūstot par vienu no 500.

Brīnišķīgo bilžu stāsta autore>> - Sandra Lielmeza

Back to Top