Ja daudzi nedaudz palīdz – kopā varam izdarīt daudz!

Pievienojies mīlestības darbam, kur ar Tavu mazo, bet regulāro atbalstu, varēs atbalstīt krīzes situācijā nonākušās grūtnieces.

Apvienojoties kopā 500 ziedotājiem, kuri uzticētu, piemēram, nedaudz vairāk kā 6 EUR mēnesī (vai tik, cik sirds priecīga dot), gada periodā patvērumu un pirmās nepieciešamības lietas saņemtu 12 grūtnieces. Pusgada garumā atbalsta personas vadībā, mācoties rūpes par zīdaini un patstāvīgai dzīvei nepieciešamo – ēdiena gatavošanu, dārza kopšanu, naudas plānošanu u.c.

Projekta aprēķinātās izmaksas gadā ir 38 000 EUR - tie ir izdevumi par meiteņu ēdināšanu, primārās veselības aprūpi un pirmās nepieciešamības lietām, meiteņu aprūpē iesaistīto darbinieku algu un saimniecības uzturēšanu. 

Izmantojot jebkuru savu bankas maksājumu karti, regulāro ziedojumu vari noformēt šeit>>. Tā noformēšanas gaitā būs jāveic maksājuma autorizēšana, tādēļ sagatavo tam nepieciešamo kodu karti vai kalkulatoru, kā veicot jebkuru drošu pirkumu internetā.

Biedrībai “Ģimenes Šūpulis” – piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss un ziedotāji var saņemt nodokļu atlaides.

Back to Top