Lielais brauciens Valmiera - Smiltene 2015

28. Septembris, 2015

Savu neparasto ceļojumu pa seno Tālavas valsti agrā 26.septembra rītā uzsāka 74 komandas no visām Latvijas malām. Ceļojums bija neparasts, jo interesantākās apskates vietas tika apvienotas ar orientēšanos pēc kartes, kontrolpunktu meklēšanu, fotografēšanos un dažādu interesantu uzdevumu izpildi.

Tā par aizvadīto pasākumu raksta lielā brauciena organizatori, kurā viens no kontrolpunktiem – apskates objektiem bija arī Patvēruma māja. Dalībnieku ekipāžām uzdevām krāmēt malku un grābt lapas un pēc apmēram 350 caurskrienot “Jaunpalejām” uzņemtiem dalībniekiem, Patvēruma mājas vadītāja Valda pasakās ikvienam:

Ar dalībnieku palīdzību malka ir šķūnī, iebrauktuve sakopta, pilna istaba ar labām, kvalitatīvām lietām, kas jau noder un noderēs jaunajām māmiņām un mazuļiem. Paldies arī par naudas ziedojumiem 250 Eur apmērā, kas noderēs neparedzētiem gadījumiem, jo sievietes ierodas ar 3 Eur makā, bet steidzami jādodas pie zobārsta, piemēram. Patvēruma mājas vārdā pateicība organizatoru komandai un visiem dalībniekiem.

Back to Top