Tuvojoties pirmajiem simts no 500

3. Aprīlis, 2015

Pūpolsvētdienas rītā bērni klausījās stāstu par olu krāsošanas tradīciju, īpašā tehnikā ukraiņi tās aprakstījuši izsenis, uz katras olas atklājot Lieldienu svētku notikumu. Vērīgi uzklausot pateikto, olu ieraudzījuši bērni sāka smieties. “Tas nevar būt roku darbs!” – visi kā viens sauca. “Tā noteikti ir no plastmasas un datorgrafikā veidota” – viņi sprieda. Nelīdzēja ne attēlu rādīšana, kurā soli pa solim atklāts olas gleznojums. Nedz arī pašas olas aptaustīšana. Līdz telpā izskanēja jautājums, vai patiesi mums ola jāsaplēš, lai varētu noticēt, ka tā ir īsta?

Ir tik daudz lietas, kuras mēs nevaram pārbaudīt, bet sirdī tām ticam. Tās mums ir katram savas, bet visiem kopīga ir šī ticība DZĪVĪBAI, kura pieteikusies neplānota, satraukuma un mīlestības trūkuma pilnā vidē. Un mēs negribam to “saplēst”, lai pārliecinātos, ka tā ir īsts Roku darbs.

Šī ticība mūs vieno kopīgam mērķim, Jūsu katra uzticēšanās to apliecina, jo mūsu kampaņas “Viens no 500″ ietvaros regulāro ziedotāju pulks tuvojas pirmajam simtam – paldies visiem 92, kuri pievienojušies mīlestības darbam, kļustot par mazajiem, regulārajiem ziedotājiem!

Lai prieks vairotos, aicinām, rakstot uz epastu: , pieteikties ik ceturkšņa jaunumiem savā e-pastā un īpašajam VIENS NO 500 ledusskapja magnētiņam!

Back to Top