Rebozo seminārs jūlijā

17. Maijs, 2016

Šīs vasaras vidū, 16. un 17.jūlijā, biedrības mājvietā, Kauguru pagasta "Jaunpalejās" viesosies senas draudzenes un biedrības atbalstītājas no Holandes Thea van Tuyl un Mirjam de Keijzer – pieredzējušas Rebozo metožu speciālistes un grāmatas „The Rebozo Technique Unfolded” („Rebozo metodes izklāsts”) autores, kuras arī šogad dalīsies ar savu pieredzi un zināšanām masāžas tehnikā.

Rebozo - tas nav tikai svešvārds, tas ir austs lakats (ap 0,7m plats un 2,4-3m garš), kas nāk no Meksikas, kur tas ir neatņemama kultūras, modes un praktiskās dzīves sastāvdaļa. Sievietes to izmanto kā galvassegu, apģērba gabalu, aksesuāru, bērnu nēsāšanas lakatu, līdzekli smagumu pārnēsāšanai, segu, galdautu u.c. Savā ziņā tas līdzinās mūsu pašu villainēm. Lai gan tradicionāli Rebozo masāžu autentiskās meksikāņu vecmātes izmanto grūtnieču un dzemdētāju aprūpē (arī pie mums, Latvijā), tā tikpat labi noder ikvienam rūpēs par sevi un savu tūvāko.

  • Visus interesentus lūdzam aizpildīt aptauju, kas palīdzētu semināra organizēšanā. Tās mērķis - noskaidrot dalībnieku intereses un priekšzināšanas, lai kopā ar pasniedzējām pielāgotu semināra ilgumu un nolūku:
  •  - orientēts vecmātēm un dūlām ar padziļinātām tēmām rebozo masāžas tehnikā;
  •  vai

 - ievads par lakata izmantošanu ikvienam, izmantojot rūpēs par savu tuvāko.

Back to Top