Viņas stāsts

24. Marts, 2018

Dēliņš piedzima dūšīgs, ar skaļu un uzstājīgu balsi. Laime mijās ar bailēm, ka tikai neuzrodas vīrs un bērnu neatņem. Vairākas diennaktis viņa nevarēja gulēt, vispār aizmigt. Visu laiku raudzījās, ka kāds nepaņem viņas puisīti un nenodara pāri. Tā bija neizprotama, iekšēja trauksme, nemiers. Apmulsumā kādā naktī viņa paņēma bērnu no gultiņas, ietina sedziņā un naktskreklā devās prom...

Šis ir ne vien citāts no publicēto skaudru stāstu sērijas par sievietēm un viņu sarežģītajiem dzīves līkločiem. Bet arī skaudrs mirklis kādas sievietes dzīves brīdī, kura tāpat kā citas, meklējot palīdzību pašas spēkiem vai ar citu starpniecību, ir uzturējušās Patvēruma mājā.

Aizvadot šeit garāku vai īsāku laika sprīdi, to izdzīvojušas kā pārdomu brīdi, lai attaptos, saņemtos un dotos tālāk dzīvē, kā nu kurām tas sanācis un pietikusi varēšana.

Lai uzrunātu citas līdzīgās situācijās nonākušās sievietes, iedvesmotu meklēt iespēju pēc palīdzības, esam līdzdalījuši vairākus mūsu ikdienā uzklausītus dzīvesstāstus - Kates, Vandas, Annijas, Simonas, Renātes, Ivetas, Lailas, Svetlanas, Melitas, Gerdas, Melānijas, SilvijasUnas, Larisas, Agates, Sarmītes, Elizabetes un Ilonas. Stāstos minēto sieviešu un bērnu vārdi, kā arī atrašanās vietu nosaukumi ētisku un datu aizsardzības apsvērumu dēļ ir mainīti. 

Biedrības „Ģimenes Šūpulis” krīzes centrs Patvēruma māja no 2015. gada uzņem un atbalsta bez fiziska, emocionāla un psiholoģiska patvēruma palikušas un grūtībās nonākušas grūtnieces un jaunas māmiņas ar mazuļiem līdz viena gada vecumam. Šī iespēja ir iespējama, pateicoties pastāvīgiem ziedotājiem un sadarbībai projektos.

Kontakti: „Jaunpalejas,” Kauguru pagasts, Beverīnas novads; Tālr. 64234485; epasts: ; vadītāja: Valda Reķe, mob. 26548496

Iesaisties: ziedojot vienreizēju vai regulāru ziedojumu (vairāk par kampaņu VIENS NO 500 lasiet šeit>>), kā arī ar praktisku palīdzību, sazinoties ar mums personīgi.

 

Back to Top