Tās ir mājas Kauguru pagasta "Jaunpalejās", kuras 2004.gadā kāds dāsns cilvēks uzdāvināja biedrībai mērķu - PATVĒRUMS, DZIMŠANA, IZGLĪTĪBA - īstenošanai.

 

Kaut gan mājas bija cienījama vecuma un acis darba izbijās, rokas, kas ar gadiem skaitā tikai pieauga - darba nebijās. Un vairākās brīvprātīgo atbalstītāju talkās, atsevišķiem namdariem ziedojot savu darbu un meistarību, nedaudz vairāk kā 10 gadu laikā "Jaunpalejas" kļuvušas MĀJAS DZĪVĪBAI. 

Lai taptu par praktisku patvērumu ne vien jaunām, vientuļām sievietēm gaidībās, kuras nonākušas bezizejas situācijā, bet ikvienam, kurš ilgojas pēc ikdienā garām paskrietām, varbūt reiz paša šūpulī izjustām sajūtām, ejot dziedinošo atpakaļ ceļu pie sevis. Tā ir mājvieta, kur izjust un apliecināt ģimenes brīnumu un svētību. Kad, ar katru gadu arvien lielākā skaitā pulcējoties, vienam mērķim apvienojas visas paaudzes, ikkatrai rodot savu vietu "Ģimenes Šūpuļa" lielās saimes gājumā.

Neonatoloģes Terēzes Veinbergas atmiņas par savu radinieku, kurš bijis pēdējais "Jaunpaleju" saimnieks pirms nākošais tās uzdāvināja biedrībai, lasiet šeit>>.

Back to Top