"Jaunpalejas" ir mājvieta, kur izjust un apliecināt ģimenes brīnumu un svētību. Kur vienam mērķim apvienojas visas paaudzes, ikkatrai rodot savu vietu "Ģimenes Šūpuļa" gājumā.

vieta, kur abiem apstāties

Reizēm pietiek mazliet apstāties, lai atsauktu atmiņā sajūtas, iemeslus un to brīdi, kad viens otru izvēlējāmies par dzīvesbiedru. Tāpēc ielūdzam ciemos pārus uz semināriem ģimenes vērtību nostiprināšanai, un, pozitīvā gaisotnē pavadot laiku, īsi pieturēt laulības ceļā. Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit>>.

vieta, kur pabūt klusumā

Ģimeniskas vides radīšanai mūsu iemītniecēm, laikā, kad visas Patvēruma mājas istabiņas nav aizpildītas, piedāvājam izbaudīt lauku mieru arī ikvienai sievietei, kura nogurusi no pilsētas steigas un trokšņiem vēlētos atpūsties, izbaudot "Jaunpaleju" viesmīlību. Papildu informācija par nosacījumiem, sazinoties ar Patvēruma mājas vadītāju.

vieta, kur darboties ar zemi

Nepieciešamā pārtika ikdienas lietošanai pārsvārā ir pašu izaudzēta, tāpēc gada siltākajos mēnešos vienmēr priecājamies par palīgiem no tuvējām pilsētām, kuru rokām varbūt ikdienā ļoti pietrūkst saskaršanās ar zemi.
 

Back to Top