Ticot ikvienas sievietes, kura pārmaiņu laikā – gaidībās un pirmajos mazuļa dzīves mēnešos, saņem iedrošinošu atbalstu, spējai piedzimt par mammu, esam radījuši brīnišķīgu notikumu sievietēm gaidībās – nometni “Piedzimt par mammu…”.

Kopš 2013.gada ir norisinājušās 4 nometnes, pēc tām piedzimstot vairāk kā 40 mammām. 

Dūlu - Līgas Giniborgas, Baibas Stikutes, Ilzes Kuduliņas, Litas Dudeles, un vecmātes Rudītes Brūveres vadībā visas kopīgi, bet arī katra caur sevi izzinot grūtniecības laikā notiekošās ķermeniskās un emocionālās pārmaiņas. Izmantojot dažādas metodes informatīvi, emocionāli un praktiski gatavojoties dzemdībām, topošās māmiņas, mācoties ļauties un paļauties, apjauta sev dabiski piemītošo iekšējo spēju, ļaujot piedzimt sajūtai, kas ielikta katras sievietes sirdī. 

Šis ir turpinājums 2010.gada rudenī uzsāktajam darbam - biedrības "Ģimenes Šūpulis" izglītojošo semināru ciklam ”Viena diena mēnesī - MĀMIŅU DIENA” - kad Kauguru pagasta un tuvākās apkārtnes māmiņām piedāvājām īsu lekciju par tēmām, kas saistītas ar grūtniecību, dzemdībām un ģimenes dzīvi. Mūsu sapnis nākotnē ir kļūt par pastāvīga atbalsta centru (gan attālināti, gan organizējot izbraukuma seminārus klātienē) sievietēm, kurām savā atrašanās vietā nav iespējas saņemt līdzīgu uz holistiskās aprūpes balstītu informāciju par skaistāko notikumu ģimenes dzīvē.

Par nākamo gaidību laika nometni sekojiet informācijai jaunumos.

Back to Top