Mēs ticam, ka dabiskā ritmā un dinamikā – ar atbalstu, bet bez liekas iejaukšanās - noritošās radībās tiek likts pirmais stūrakmens cilvēka turpmākajai dzīves gaitai un veselības rādītājiem. Tās ir spēka avots sievietei, kurai dzemdības nav tikai kāds medicīnisks notikums viņas dzīvē, un turpinājumā arī drošs pamats ģimenes kopībai.

 

Plānotas mājdzemdības - tātad arī dzemdības biedrības "Ģimenes Šūpulis" radību spārnā, kurām 2014.gada 10.februārī no Valsts Veselības inspekcijas saņemts atzinums, ka tās ir piemērotas plānotām mājdzemdībām - izvēlas sieviete (ģimene), kura:

 - pieņem dzemdības kā dabisku un normālu dzīves procesu, apzinoties savu vietu tajā;

 - ir kompetenta un spējīga veikt pašas aktīvu darbību, ko nespēs viņas vietā izdarīt vecmāte;

 - apzinās savu atbildību par dzemdību procesu un savu izvēli.

Par plānotu mājdzemdību vadlīnijām vairāk lasiet šeit>>.

Bez svaiga gaisa, vārdos neaprakstāma miera, ko iespējams sajust, jau izkāpjot no automašīnas, pievienotā vērtība, izvēloties radības "Jaunpalejās", ir arī unikālā vecmātes Rudītes Brūveres projektētā vanna bērniņa sagaidīšanai ūdenī un īpaši iekārtotais dzemdību dārzs, kurā neuzkrītoši jūtamas šokolādes smaržas stīgas. Ja nepieciešams pārvietot dzemdētāju uz slimnīcu, no "Jaunpalejām" īsā laikā sasniedzama Vidzemes slimnīca Valmierā (terciārais aprūpes līmenis).

Lai uzzinātu vairāk par iespējām bērniņu sagaidīt "Jaunpalejās", lūdzam sazināties, zvanot pa tālruni - 29119593.

Dzemdības Ģimenes Šūpuļa radību spārnā pieņem vecmātes: Rudīte Brūvere. (tālr. 29119593), Iveta Bērziņa (tālr. 29562737), Baiba Stikute (tālr. 29247313), bet iespēja izmantot radību telpas ar jebkuru topošo vecāku izvēlētu vecmāti. Plašāku informāciju par mājdzemdību vecmātēm var atrast šeit

Par iedvesmojošiem (un izglītojošiem) pasākumiem, kas veltīti mierpilnām gaidībām un dabiskām radībām, skatiet sadaļā PIEDZIMT PAR MAMMU >>.

 

Back to Top