Talka aprīļa garumā

Ceturdiena, 26. Aprīlis 2018 10:00 līdz Pirmdiena, 30. Aprīlis 2018 21:00
Jaunpalejas, Kauguru pagasts, Beverīnas novads

Katru nedēļu saņemam zvanus par iespēju patverties. Arī no divdesmitgadīgas grūtnieces, kura, gaidāmā bērniņa tēva pamesta, meklē vietu, kur palikt, atrast laiku, lai saprastu, ko darīt tālāk. Dzīvoklī, kur tagad mīt, pamāte ar tikko dzimušu mazuli skaidri norādījusi, ka divām sievietēm un 2 mazuļiem vietas nepietiek. Taču tēvam viedokļa nav... 

Tādi un līdzīgi zvani atskan gana bieži. Taču tikpat bieži saņemam zvanus ar palīdzības piedāvājumiem. Kā, piemēram, kāds atbalstītājs, caur kura īpašumu tikusi vesta malka, to atļāvis ar noteikumu, ka kāds krāvums nonāks arī Patvēruma mājai. Pēc pāris dienām malka jau mūsu pagalmā! "Vai jums uz pavasara pusi kartupeļi nav beigušies? Šonedēļ atvedīšu arī burkānus un ābolus.", - pirms klusuma atskanēšanas, telefona klausulē nober kāds cits atbalstītājs. Un visbiežākais jautājums pēdējā laikā, vai šopavasar talka arī būs?

Talka būs! Visa aprīļa mēneša garumā gaidīsim visus čaklos atbalstītājus uz "ŠĶŪNA TALKU". Mūsu draugi, pastāvīgie atbalstītāji Uzņēmēju klubs "Vidzemei", ir apsolījies atvesto malku sazāģēt. Lūdzam palīdzību to saskaldīt un ienest šķūnī.

Svaigu gaisu, skaistu darba vidi Beverīnas novada laukos un siltu zupu garantējam!

Pirms došanās, lūdzam pieteikties.

Pasākuma kontaktpersona

Pasākuma norises vieta

Back to Top